Dachy Krasnystaw DACHMAN

Prowadzimy działalność na terenie województwa Lubelskiego, dachy Krasnystaw są stale w naszej ofercie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do kontaktu i zadawania pytań. Pokrycia dachowe, które proponujemy są najwyższej jakości i posiadają dożywotnią gwarancję. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju blachy mające zastosowanie na powierzchniach o różnym kącie nachylenia. DACHMAN dachy Lublin to firma, którą prowadzimy od dawna i dzięki temu posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę. Wiele lat pracy pozwoliło nam również na zapoznanie się z materiałami oraz wykończeniem pokryć i dzięki temu w naszej ofercie są tylko produkty najwyższej jakości.

dachy Krasnystaw, blachodachówki

Blachodachówki

To świetny materiał na wykończenie tradycyjnego dachu. Główną zaletą oprócz świetnej ochrony jest wgląd, który przypomina tradycyjną dachówkę, jednak jest o wiele trwalszy i lżejszy, oraz szybszy w montażu. Polecamy nasze blachodachówki, sprawdzą się na dachach o średnim nachyleniu, polecamy do niej nasze orynnowania.

Blachy trapezowe

Ten materiał stał się bardzo polary, dachy Krasnystaw najlepiej to odzwierciedlają, szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na budynki przemysłowe, usługowe i gospodarcze. Jest to jeden z najtańszych pokryć jednocześnie w naszym wydaniu równie trwały jak inne. W swojej ofercie mamy duży wybór blach trapezowych o różnym kształcie.

Blachy z posypką

Jest to blachodachówka z posypką mineralną. Jest znacznie cięższa, trwalsza i odporniejsza na działanie czynników zewnętrznych od tradycyjnej blachodachówki ale jednocześnie lżejsza od dachówki ceramicznej. Nadaje się na dachy budynków mieszkalnych, przemysłowych, handlowych i użyteczności publicznej. Często stosowana jest w górach.

Rąbek stojący

Sprawdza się w różnych stylach architektonicznych, szczególnie nowoczesnym. To świetne rozwiązanie dla płaskich dachów do 6 stopni kąta nachylenia. Zaawansowana technologia łączenia pozwala na szybki montaż. Świetnie sprawdza się również na ścianach jako wykończenie elewacji oraz na bramach wjazdowych.

Gonty

Dachy Krasnystaw w swojej ofercie mają również gonty. To materiał pokrycia dachu bardzo odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne coraz bardziej ceniony zarówno przez architektów jak i dekarzy. Świetnie wygląda, dodaje uroku każdemu budynkowi.

Dachówki

To od dawna dobrze znany i cieszący się dużym powodzeniem materiał pokrycia dachów w naszym kraju. Dachówki wyróżnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne w szczególności słońce. Oferujemy wiele kształtów i kolorów do wyboru.