Dachy Zamość DACHMAN

Swoją działalność powadzimy na terenie województwa lubelskiego od wielu lat. Jesteśmy doświadczeni w dziedzinie dekarstwa i służymy szeroką gamą asortymentu oraz pomocą w wyborze. U nas każdy znajdzie odpowiednie pokrycie dachu dla siebie uwzględniając rodzaj, kąt nachylenia i walory estetyczne dachu. Decydując się na nasze usługi dachy Zamość każdy może skorzystać z darmowego pomiaru oraz dowozu materiału. Dysponujemy szeroką gamą kolorów i kształtów pokryć dachowych najlepszych producentów. Zapewniamy wieloletnią i dożywotnią gwarancję na produkty dostępne w naszej ofercie. U nas można zaopatrzyć się m. i. w blachy trapezowe, blachodachówki, dachówki ceramiczne i wile innych sprawdzonych pokryć dachowych.

Skontaktuj się telefonicznie, porozmawiaj z doradcą i zamów bezpłatny pomiar w wybranym terminie. Nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres, aby określić ilość potrzebnego materiału. Wizyta doradcy to również dobry moment na wybór materiału, koloru i kształtu pokrycia dachu oraz omówienie szczegółów.

dachy Zamość - Dachman

Rąbek stojący

W naszej ofercie znajdziesz wiele kształtów i kolorów rąbka stojącego. Ten materiał świetnie sprawdza się na różnych pochyleniach dachu, ale jako jeden z niewielu idealnie nadaje się do pokrywania dachów płaskich. Można go stosować przy kącie nachylenia już od 5%. Jest wielofunkcyjny, sprawdza się również przy elewacjach i bramach.

Blachy trapezowe

Mamy szeroki wybór blach trapezowych. To materiał, który świetnie sprawdza się na wielu rodzajach budynków, w zasadzie możemy pokryć nią niemal wszystko: budynki mieszkalne, budynki przemysłowe, magazyny, garaże, budynki gospodarcze. Dysponujemy dużym wyborem kolorów i kształtów produktów najlepszych producentów.

Blachodachówki

Skorzystaj z naszej oferty blachodachówek. To wyjątkowe pokrycie dachowe imitujące tradycyjną dachówkę ceramiczną, jednak różni się kilkoma zaletami. Blachodachówki są o wile lżejsze więc nie obciążają konstrukcji dachu w tak dużym stopni, dodatkowo są wykonane z wysokiej jakości materiałów z dożywotnią gwarancją producenta.

Orynnowanie

W naszej ofercie dachy Zamość znajdziesz również wysokiej klasy orynnowania. Zadbaliśmy o duży wybór kolorów i kształtów oraz jakość materiałów. Zapraszamy do kontaktu oraz rozmowy z naszym doświadczonym konsultantem, który przekalkuluje i doradzi odpowiednią średnicę orynnowania do powierzchni dachu.

Okna dachowe

Oferujemy okna dachowe najlepszych marek i gwarantujemy wieloletnią wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz użytkowanie. Warto zainwestować w wysokiej jakości okna ponieważ mają one ogromny wpływ na jakość i wygodę użytkowania. Przypominamy również o prawidłowym montażu, który jest niezwykle istotny.

Podsufitki

Znajdziesz u nasz szeroki wybór materiałów wykończeń dachowych. Zapewniamy różnorodność kolorystyczną umożliwiającą wybór współgrający z pokryciem dachowym oraz stylem budynku. Oferujemy podsufitki wysokiej jakości znanych producentów z zapewnieniem walorów estetycznych oraz ochrony budynku na długie lata.