Dachman Pokrycia Dachowe Lublin
Blachodachówki, dachówki, blachy trapezowe, okna dachowe, orynnowanie i wiele innych… 

Firma Dachman zajmuje się dystrybucją pokryć dachowych na terenie woj. lubelskiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast, jak: Lublin, Krasnystaw, Chełm czy Zamość. Na swoim koncie mamy doświadczenie we współpracy z dostawcami i odbiorcami materiałów stalowych i ceramicznych w kraju i zagranicą. W swojej ofercie mamy szeroki wybór gontów, blach trapezowych, blachodachówek, blachodachówek z posypką, dachówek ceramicznych, orynnowań, okien dachowych i podsufitek. Pokrycia dachowe, których dystrybucją się zajmujemy, są najwyższej jakości, z wieloletnią i dożywotnią gwarancją, dzięki której bez stresów można korzystać z obiektów.
Działamy szybko i kompleksowo, posiadamy dużą widzę w dziedzinie, którą reprezentujemy, a dodatkowo  stale podążamy za nowinkami dekarskimi. Dbamy o naszych klientów i kontrahentów, jesteśmy terminowi i słowni, taki właśnie system działania pozwala nam na owocną współpracę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz kontaktu z nami. Pokrycia dachowe Lublin, które oferujemy, spełnią oczekiwanie każdego klienta i gwarantują pełną satysfakcję przez wiele lat użytkowania. Służymy poradą i zawsze chętnie udzielamy informacji dotyczących naszych usług. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, ponieważ zależy nam na ich zadowoleniu.  Na wszystkich korzystających z naszych usług czeka pomiar oraz transport gratis.

Partnerzy

Wyjątkowa oferta dostępna dla każdego

Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki temu możemy pochwalić się wyjątkowym asortymentem z wieloletnią i dożywotnią gwarancją. Pokrycia dachowe Lublin, które proponujemy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nowych klientów i zadowoleniem z użytkowania wśród osób, które skorzystały już z naszych usług. Dostępne w naszej ofercie materiały mają szerokie zastosowanie nie tylko przy realizacji prac dekarskich. Zapraszamy do kontaktu i przypominamy, że pomiar oraz dowóz produktów zapewniamy gratis w obrębie całego województwa lubelskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi materiałami w naszej ofercie. Zapewniamy wiele kolorów i kształtów do wyboru.