Dachy Świdnik DACHMAN

Oferujemy wysokiej jakości dachy Świdnik. Zapewniamy szeroki wybór asortymentu dostępny w wielu kształtach i wariantach kolorystycznych. Na swoim koncie mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu obecnie współpracujemy z najlepszymi producentami w kraju i Europie. W swojej ofercie mamy najwyższej jakości pokrycia dachowe z dożywotnią i wieloletnią gwarancją. Jesteśmy stale dostępni online oraz stacjonarnie, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego w celu zdobycia większej ilości informacji o tym, jak działamy i o naszym asortymencie.

Nasza oferta jest dostępna przez cały rok, dodatkowo całkowicie za darmo zapewniamy pomiar, na który przyjeżdżamy osobiście oraz transport. Dzięki dokładnemu pomiarowi kupisz odpowiednią ilość materiału.

dachy Świdnik Dachman

Dachówki Świdnik

Wysokiej jakości dachówki ceramiczne od najlepszych producentów dostępne w jednym miejscu. Tutaj masz duży wybór kształtów i kolorów oraz dożywotnią gwarancję. Dostępne u nas dochówki posiadają atesty i sprawdzają się naszych warunkach atmosferycznych.

Rąbek stojący

Stale dostępny w ofercie dachy Świdnik. To jedno z nowocześniejszych pokryć dachowych, które jest bardzo łatwe w montażu, dzięki innowacyjnym zamkom. Sprawdza się na dachach o różnym koncie nachylenia w tym płaskich na elewacjach oraz ogrodzeniach i bramach.

Blachodachówki

Często wybierane pokrycia, głownie ze względu na swoje zalety. Wyglądem przypominają tradycyjną dachówkę, ale są wykonane jak sama nazwa wskazuje z blachy i dzięki temu są zdecydowanie lżejsze od ceramicznego pierwowzoru. Polecane na dachy ze spadkiem.

Okna dachowe

Posiadamy w swojej najwyższej jakości okna dachowe. Współpracujemy z producentami, którzy przez wiele lat swojej pracy udoskonalili swoje produkty tak, by sprawdzały się w każdych warunkach atmosferycznych, a jednocześnie były funkcjonalne i stylowe.

Gonty

To zdecydowanie niezbędny element pokrycia dachowego. W naszej ofercie znajdują się gonty z linii stylistycznych pokryć, które mamy w swojej ofercie, dzięki temu dopasowanie kolorystyki nie stanowi problemu. To element wykończeniowy, który nie może się różnić.

Orynnowania

To ważna część całego budynku, ponieważ odprowadza wodę z dachu. Brak systemu orynnowania wiąże się z wieloma problemami, w ostateczności niszczeniem budynku. Dobór systemu nie może być przypadkowy, w swojej ofercie mamy różne wielkości i kształty produktu.