Dachy Chełm DACHMAN

Zajmujemy się dystrybucją pokryć dachowych. Świadczymy usługi zarówno na terenie Chełma jak i w okolicy. W swojej ofercie mamy produkty najwyższej jakości w wielu wariantach wykończenia. Znajdziesz u nas zarówno blachy trapezowe, dachówki, blachy z posypką jak i wykończenia w postaci orynnowań, gontów i okien dachowych. Zapewniamy wieloletnią, oraz dożywotnią gwarancję. Dokładnie zbadaliśmy rynek i skupiliśmy najlepszych europejskich producentów w jednym miejscu. Zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług. Chętnie służymy poradą i wiedzą na temat pokryć dachowych. Stworzyliśmy wyjątkową ofertę i gwarantujemy pomiar oraz dowóz gratis nie tylko w zakresie dachy Chełm, ale na terenie niemal całego woj. lubelskiego.

dachy Chełm - blachy trapezowe, blachy z posypką

Blachy trapezowe

Znajdziesz u nas najwyższej jakości blachy trapezowe. Odświeżyliśmy tradycyjny materiał i zadbaliśmy o jego trwałość, oraz poszerzyliśmy o gamę kolorów i kształtów. Ten materiał świetnie nadaje się do wielu rodzajów budynków: przemysłowych, usługowych, gospodarczych, domów rodzinnych i wielorodzinnych, ale sprawdzi się również np. wykończeniu konstrukcji bram i ogrodzeń.

Rąbek stojący

To wyjątkowy materiał sprawdzający się przy pokryciach dachów, ale nie tylko. Rąbek stojący doskonale chroni i dekoruje – to bardzo modny materiał elewacyjny, obecnie architekci bardzo często wykorzystują go w swoich projektach. Zaletą tego materiału jest również łatwy i szybki montaż, który skraca czas prac dekarskich. W naszej ofercie występuje w szerokiej gamie kolorów i kształtów do wyboru.

Dachówki

Tradycyjny materiał od wielu lat królujący na polskich dachach u nas znajdziesz w nowej odsłonie. Oferujemy szeroki wybór kształtów i kolorów w naturalnych odcieniach. Dachówki betonowe i ceramiczne w naszej ofercie posiadają dożywotnią gwarancję i świetnie znoszą warunki atmosferyczne. Dobrze sprawdzają się w budownictwie jednorodzinnym i tutaj są najczęściej wykorzystywane.

Blachy z posypką

Ten materiał świetnie sprawdza się nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych, w związku z tym jest stosowana bardzo często w górach. Składa się z wielu warstw, dzięki którym jest wytrzymała i nie ulega zniszczeniu nawet podczas gradobicia. Staje się ona coraz popularniejsza na terenie całej Polski ze względu na swoje możliwości wytrzymałościowe.

Blachodachówki

Zapewniamy szeroki wybór kolorów i kształtów blachodachówek, które świetnie wpiszą się w wile styli budynków. To materiał, który wyglądem przypomina tradycyjne dachówki, jest jednak o wile tańszy i lżejszy. Dobrze sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i występuje u nas w szerokim wyborze kolorów i kształtów.

Elementy wykończeniowe

Zajdziesz u nas gonty, orynnowania oraz okna dachowe. Wybraliśmy produkty najwyższej jakości, które sprawdzają się z naszymi pokryciami dachowymi. Wiele modeli i kolorów do wyboru.  Zapewniamy dowóz gratis bezpośrednio w miejsce budowy lub remontu.